Os 5821 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 17.29 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 16.09 | 3 | ||
Veleliby | 16.13 | 16.13 | 5 | ||
Jíkev | 16.17 | 16.17 | |||
Oskořínek | 16.20 | 16.20 | |||
Křinec | 16.27 | 16.28 | 3 | ||
Ledečky | 16.33 | 16.33 | |||
Rožďalovice | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Mlýnec | 16.42 | 16.42 | |||
Kopidlno | 16.47 | 17.04 | 3 | ||
Pševes | 17.08 | 17.08 | |||
Bartoušov zastávka | 17.10 | 17.10 | |||
Žitětín | 17.13 | 17.13 | |||
Jičíněves | 17.16 | 17.16 | |||
Nemyčeves | 17.22 | 17.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 17.25 | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci