Os 5815 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 14.29 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 13.09 | 3 | ||
Veleliby | 13.13 | 13.13 | 5 | ||
Jíkev | 13.17 | 13.17 | |||
Oskořínek | 13.20 | 13.20 | |||
Křinec | 13.27 | 13.28 | 3 | ||
Ledečky | 13.33 | 13.33 | |||
Rožďalovice | 13.36 | 13.37 | 2 | ||
Mlýnec | 13.42 | 13.42 | |||
Kopidlno | 13.47 | 14.04 | 3 | ||
Pševes | 14.08 | 14.08 | |||
Bartoušov zastávka | 14.10 | 14.10 | |||
Žitětín | 14.13 | 14.13 | |||
Jičíněves | 14.16 | 14.16 | |||
Nemyčeves | 14.22 | 14.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 14.25 | 14.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci