Os 5813 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 13.29 | 0.00 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.00 | 12.18 | 3 | ||
Veleliby | 12.22 | 12.22 | 5 | ||
Jíkev | 12.26 | 12.26 | |||
Oskořínek | 12.29 | 12.29 | |||
Křinec | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Ledečky | 12.42 | 12.42 | |||
Rožďalovice | 12.45 | 12.46 | 2 | ||
Mlýnec | 12.51 | 12.51 | |||
Kopidlno | 12.56 | 13.04 | 3 | ||
Pševes | 13.08 | 13.08 | |||
Bartoušov zastávka | 13.10 | 13.10 | |||
Žitětín | 13.13 | 13.13 | |||
Jičíněves | 13.16 | 13.16 | |||
Nemyčeves | 13.22 | 13.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 13.25 | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci