Os 5808 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 9.34 | 0.00 | 2 | ||
Jičín | 0.00 | 8.37 | 1 | ||
Staré Místo u Jičína | 8.41 | 8.41 | |||
Nemyčeves | 8.44 | 8.44 | |||
Jičíněves | 8.48 | 8.48 | |||
Žitětín | 8.51 | 8.51 | |||
Bartoušov zastávka | 8.53 | 8.53 | |||
Pševes | 8.56 | 8.56 | |||
Kopidlno | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Rožďalovice | 9.09 | 9.09 | 2 | ||
Ledečky | 9.11 | 9.11 | |||
Křinec | 9.16 | 9.17 | |||
Oskořínek | 9.22 | 9.22 | |||
Veleliby | 9.29 | 9.30 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci