Os 5652 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + BDtax782 + 2x810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.55 | 0.00 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 12.25 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 12.28 | 12.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 12.32 | 12.33 | |||
Stéblová | 12.37 | 12.37 | 1 | ||
Čeperka | 12.40 | 12.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 12.45 | 12.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci