Os 5651 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.37 | 0.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 9.05 | 1A | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 9.10 | 9.14 | 2 | ||
Čeperka | 9.18 | 9.18 | |||
Stéblová | 9.21 | 9.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 9.26 | 9.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 9.28 | 9.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci