Os 5625 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.32 | 0.00 | 2 | ||
Jaroměř | 0.00 | 5.41 | 5 | ||
Semonice | 5.44 | 5.44 | |||
Černožice | 5.46 | 5.47 | |||
Smiřice | 5.49 | 5.50 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.59 | 6.05 | 3 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 6.10 | 6.10 | 3 | ||
Čeperka | 6.14 | 6.14 | |||
Stéblová | 6.17 | 6.21 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 6.26 | 6.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.28 | 6.29 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci