Os 5512 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 16.32 | 0.00 | 2/2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 0.00 | 14.04 | 3 | ||
Plotiště nad Labem | 14.07 | 14.07 | |||
Všestary | 14.11 | 14.12 | 3 | ||
Dlouhé Dvory | 14.16 | 14.16 | |||
Dohalice | 14.21 | 14.21 | |||
Sadová | 14.24 | 14.24 | |||
Hněvčeves | 14.28 | 14.28 | 2 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | 14.31 | 14.31 | |||
Třebovětice | 14.33 | 14.33 | |||
Jeřice | 14.37 | 14.37 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 14.41 | 14.42 | 4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 14.45 | 14.46 | |||
Ostroměř | 14.54 | 15.02 | 2 | ||
Sobčice | 15.05 | 15.05 | |||
Vojice | 15.08 | 15.08 | |||
Kovač | 15.11 | 15.11 | |||
Butoves | 15.15 | 15.15 | 3 | ||
Vitiněves | 15.19 | 15.19 | |||
Jičín | 15.25 | 15.34 | 3 | ||
Jičín zastávka | 15.37 | 15.38 | |||
Železnice | 15.40 | 15.40 | |||
Jinolice | 15.45 | 15.46 | |||
Libuň | 15.50 | 15.51 | 4 | ||
Libuň zastávka | 15.53 | 15.53 | |||
Jivany | 15.56 | 15.56 | |||
Semínova Lhota | 15.59 | 15.59 | |||
Rovensko pod Troskami | 16.02 | 16.07 | 3 | ||
Ktová | 16.10 | 16.10 | |||
Borek pod Troskami | 16.13 | 16.13 | |||
Hrubá Skála | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 16.20 | 16.20 | |||
Turnov město | 16.25 | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci