..: Trasa vlaku Os 5473 - JŘ 2008 :..
Os 5473
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jaroměř  17.34 0.00 4
  Jablonec nad Jizerou  0.00 15.10 3
  Jablonec nad Jizerou-Hradsko  15.15 15.15  
  Poniklá zastávka  15.18 15.18  
  Poniklá  15.23 15.30 3
  Horní Sytová  15.33 15.33  
  Víchová nad Jizerou  15.36 15.36  
  Hrabačov  15.39 15.41 3
  Jilemnice  15.45 15.47 3
  Martinice v Krkonoších  15.53 15.57 2
  Roztoky u Jilemnice  16.03 16.04 2
  Tample  16.07 16.07  
  Bělá u Staré Paky zastávka  16.10 16.10  
  Stará Paka  16.16 16.33  
  Levínská Olešnice  16.38 16.38  
  Horka u Staré Paky  16.42 16.42  
  Borovnice  16.47 16.47  
  Borovnička  16.51 16.51  
  Mostek  16.54 17.01 1
  Bílá Třemešná  17.08 17.09 3
  Dvůr Králové nad Labem  17.15 17.17 2
  Žireč  17.21 17.21  
  Kuks  17.24 17.24  
  Jaroměř zastávka  17.30 17.30  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster