Os 5348 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.40 | 0.00 | 2 | ||
Polička | 0.00 | 13.23 | 2 | ||
Sádek u Poličky | 13.28 | 13.29 | |||
Oldřiš | 13.32 | 13.33 | |||
Borová u Poličky zastávka | 13.36 | 13.37 | |||
Borová u Poličky | 13.40 | 13.41 | 2 | ||
Pustá Kamenice zastávka | 13.50 | 13.50 | |||
Pustá Kamenice | 13.51 | 13.52 | |||
Čachnov | 13.55 | 14.06 | |||
Krouna | 14.12 | 14.12 | |||
Krouna zastávka | 14.14 | 14.15 | |||
Předhradí | 14.22 | 14.22 | |||
Skuteč | 14.26 | 14.27 | |||
Žďárec u Skutče | 14.32 | 14.34 | 2 | ||
Prosetín | 14.36 | 14.37 | |||
Vrbatův Kostelec | 14.41 | 14.41 | |||
Horka u Chrudimi | 14.47 | 14.47 | |||
Chrast u Chrudimi | 14.50 | 14.51 | 4 | ||
Zaječice | 14.54 | 14.55 | |||
Slatiňany | 15.00 | 15.01 | 4 | ||
Chrudim | 15.06 | 15.07 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 15.10 | 15.10 | |||
Medlešice | 15.13 | 15.13 | 2 | ||
Staré Jesenčany | 15.17 | 15.17 | |||
Pardubice závodiště | 15.20 | 15.21 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 15.24 | 15.36 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci