Os 5328 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďárec u Skutče | 21.30 | 0.00 | 4 | ||
Havlíčkův Brod | 0.00 | 20.10 | 5 | ||
Břevnice | 20.16 | 20.16 | |||
Rozsochatec | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Chotěboř | 20.33 | 20.38 | 2 | ||
Bílek | 20.42 | 20.42 | |||
Sobíňov | 20.46 | 20.46 | |||
Ždírec nad Doubravou | 20.51 | 20.54 | 3 | ||
Stružinec | 20.59 | 20.59 | |||
Vítanov | 21.05 | 21.05 | |||
Hlinsko-Kouty | 21.08 | 21.08 | |||
Hlinsko v Čechách | 21.11 | 21.12 | 3 | ||
Holetín | 21.16 | 21.16 | |||
Vojtěchov | 21.21 | 21.21 | |||
Pokřikov | 21.22 | 21.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci