Os 5309 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.53 | 0.00 | 5 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 0.00 | 12.30 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 12.33 | 12.34 | |||
Staré Jesenčany | 12.38 | 12.38 | |||
Medlešice | 12.42 | 12.46 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 12.49 | 12.49 | |||
Chrudim | 12.51 | 12.53 | 3 | ||
Slatiňany | 12.58 | 12.59 | 4 | ||
Zaječice | 13.05 | 13.05 | |||
Chrast u Chrudimi | 13.09 | 13.09 | 4 | ||
Horka u Chrudimi | 13.13 | 13.13 | |||
Vrbatův Kostelec | 13.22 | 13.22 | |||
Prosetín | 13.28 | 13.29 | |||
Žďárec u Skutče | 13.32 | 13.35 | 3 | ||
Pokřikov | 13.46 | 13.46 | |||
Vojtěchov | 13.48 | 13.49 | |||
Holetín | 13.55 | 13.55 | |||
Hlinsko v Čechách | 14.00 | 14.01 | 3 | ||
Hlinsko-Kouty | 14.04 | 14.04 | |||
Vítanov | 14.06 | 14.06 | |||
Stružinec | 14.11 | 14.12 | |||
Ždírec nad Doubravou | 14.17 | 14.18 | 3 | ||
Sobíňov | 14.23 | 14.23 | |||
Bílek | 14.26 | 14.26 | |||
Chotěboř | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Rozsochatec | 14.39 | 14.40 | 3 | ||
Břevnice | 14.46 | 14.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci