Os 5303 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 9.53 | 0.00 | 5 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 7.33 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.38 | 7.43 | 3 | ||
Pardubice závodiště | 7.47 | 7.47 | |||
Staré Jesenčany | 7.51 | 7.51 | |||
Medlešice | 7.54 | 7.55 | 1 | ||
Chrudim zastávka | 7.57 | 7.57 | |||
Chrudim | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Slatiňany | 8.05 | 8.06 | 4 | ||
Zaječice | 8.11 | 8.11 | |||
Chrast u Chrudimi | 8.14 | 8.16 | 3 | ||
Horka u Chrudimi | 8.19 | 8.19 | |||
Vrbatův Kostelec | 8.26 | 8.26 | |||
Prosetín | 8.30 | 8.30 | |||
Žďárec u Skutče | 8.33 | 8.41 | 3 | ||
Pokřikov | 8.48 | 8.48 | |||
Vojtěchov | 8.50 | 8.50 | |||
Holetín | 8.55 | 8.55 | |||
Hlinsko v Čechách | 8.59 | 9.00 | 3 | ||
Vítanov | 9.04 | 9.04 | |||
Stružinec | 9.09 | 9.09 | |||
Ždírec nad Doubravou | 9.14 | 9.15 | 3 | ||
Sobíňov | 9.19 | 9.19 | |||
Bílek | 9.22 | 9.22 | |||
Chotěboř | 9.27 | 9.34 | 2 | ||
Rozsochatec | 9.41 | 9.42 | 3 | ||
Břevnice | 9.47 | 9.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci