Os 5053 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 23.26 | 0.00 | 1 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 22.44 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 22.47 | 22.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 22.51 | 22.51 | |||
Kostěnice | 22.56 | 22.57 | 2 | ||
Moravany | 23.01 | 23.02 | 1/2 | ||
Uhersko | 23.07 | 23.07 | 1 | ||
Sedlíšťka | 23.11 | 23.11 | |||
Zámrsk | 23.15 | 23.16 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 23.18 | 23.18 | |||
Sruby | 23.21 | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci