Os 5019 | |
Řazení vlaku: 163 + BDs450 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 12.35 | 0.00 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 11.25 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 11.28 | 11.28 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 11.31 | 11.31 | |||
Kostěnice | 11.35 | 11.36 | 2 | ||
Moravany | 11.39 | 11.40 | 1/2 | ||
Uhersko | 11.44 | 11.44 | 1 | ||
Sedlíšťka | 11.47 | 11.48 | |||
Zámrsk | 11.51 | 11.51 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 11.53 | 11.54 | |||
Sruby | 11.56 | 11.57 | |||
Choceň | 12.00 | 12.08 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 12.12 | 12.13 | 2 | ||
Bezpráví | 12.16 | 12.17 | |||
Ústí nad Orlicí | 12.22 | 12.23 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 12.25 | 12.25 | |||
Dlouhá Třebová | 12.29 | 12.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci