Os 5017 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 8.35 | 0.00 | 4 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 0.00 | 7.25 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 7.28 | 7.28 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 7.31 | 7.31 | |||
Kostěnice | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Moravany | 7.39 | 7.40 | 1/2 | ||
Uhersko | 7.44 | 7.48 | 1 | ||
Sedlíšťka | 7.51 | 7.51 | |||
Zámrsk | 7.54 | 7.55 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 7.57 | 7.57 | |||
Sruby | 8.00 | 8.00 | |||
Choceň | 8.03 | 8.07 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 8.11 | 8.12 | 2 | ||
Bezpráví | 8.15 | 8.16 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.22 | 8.23 | pražské/3 | ||
Ústí nad Orlicí město | 8.25 | 8.25 | |||
Dlouhá Třebová | 8.29 | 8.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci