Os 4943 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 18.23 | 0.00 | 1/1 | ||
Tišnov | 0.00 | 17.11 | 3/1 | ||
Hradčany | 17.13 | 17.14 | |||
Čebín | 17.16 | 17.17 | |||
Kuřim | 17.22 | 17.23 | 2/1 | ||
Česká | 17.26 | 17.27 | |||
Brno-Řečkovice | 17.31 | 17.31 | |||
Brno-Královo Pole | 17.34 | 17.35 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 17.37 | 17.38 | |||
Brno-Židenice | 17.43 | 17.44 | |||
Brno hlavní nádraží | 17.48 | 17.53 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 17.57 | 17.57 | 7 | ||
Modřice | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 18.05 | 18.05 | |||
Rajhrad | 18.07 | 18.08 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 18.11 | 18.12 | |||
Hrušovany u Brna | 18.14 | 18.15 | 2 | ||
Žabčice | 18.18 | 18.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci