Os 4852 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náměšť nad Oslavou | 20.44 | 0.00 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 19.39 | V | ||
Troubsko | 19.50 | 19.50 | |||
Střelice dolní | 19.53 | 19.54 | |||
Střelice | 19.56 | 19.57 | 1 | ||
Omice | 20.00 | 20.01 | |||
Tetčice | 20.05 | 20.05 | 3 | ||
Rosice u Brna | 20.08 | 20.08 | |||
Zastávka u Brna | 20.11 | 20.16 | 4 | ||
Vysoké Popovice | 20.25 | 20.25 | |||
Rapotice | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 20.36 | 20.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci