Os 4813 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.16 | 0.00 | VI | ||
Jihlava | 0.00 | 13.30 | 2 | ||
Malý Beranov | 13.34 | 13.34 | |||
Luka nad Jihlavou | 13.42 | 13.43 | 3 | ||
Bítovčice | 13.45 | 13.46 | |||
Přímělkov | 13.48 | 13.49 | |||
Dolní Smrčné | 13.51 | 13.52 | |||
Bransouze | 13.54 | 13.55 | 3 | ||
Číchov | 13.58 | 13.59 | |||
Okříšky | 14.05 | 14.12 | 1/2 | ||
Krahulov | 14.19 | 14.19 | 2 | ||
Třebíč-Borovina | 14.24 | 14.24 | |||
Třebíč | 14.28 | 14.39 | 1 | ||
Vladislav zastávka | 14.47 | 14.48 | |||
Studenec | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Náměšť nad Oslavou | 15.05 | 15.14 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 15.21 | 15.21 | 2 | ||
Rapotice | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Vysoké Popovice | 15.32 | 15.33 | |||
Zastávka u Brna | 15.39 | 15.42 | 3 | ||
Rosice u Brna | 15.45 | 15.45 | |||
Tetčice | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Omice | 15.52 | 15.52 | |||
Střelice | 15.56 | 15.56 | 2 | ||
Troubsko | 16.00 | 16.00 | |||
Brno-Horní Heršpice | 16.07 | 16.11 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci