Os 4775 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 19.54 | 0.00 | 4 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 19.04 | 4 | ||
Semanín | 19.10 | 19.10 | |||
Opatov | 19.13 | 19.20 | 4 | ||
Opatovec | 19.23 | 19.23 | |||
Svitavy | 19.27 | 19.27 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 19.30 | 19.30 | |||
Hradec nad Svitavou | 19.34 | 19.34 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 19.40 | 19.40 | |||
Březová nad Svitavou | 19.43 | 19.44 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 19.45 | 19.45 | |||
Rozhraní | 19.48 | 19.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci