Os 4765 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 13.52 | 0.00 | 4 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 13.01 | 4 | ||
Semanín | 13.07 | 13.07 | |||
Opatov | 13.11 | 13.12 | 4 | ||
Opatovec | 13.15 | 13.15 | |||
Svitavy | 13.19 | 13.25 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 13.28 | 13.28 | |||
Hradec nad Svitavou | 13.31 | 13.31 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 13.37 | 13.37 | |||
Březová nad Svitavou | 13.40 | 13.41 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 13.43 | 13.43 | |||
Rozhraní | 13.46 | 13.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci