Os 4761 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 6.52 | 0.00 | 4 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 6.07 | 4 | ||
Semanín | 6.13 | 6.13 | |||
Opatov | 6.17 | 6.18 | 4 | ||
Opatovec | 6.21 | 6.21 | |||
Svitavy | 6.24 | 6.25 | 2/3 | ||
Svitavy-Lány | 6.28 | 6.28 | |||
Hradec nad Svitavou | 6.32 | 6.32 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 6.38 | 6.38 | |||
Březová nad Svitavou | 6.41 | 6.42 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 6.43 | 6.43 | |||
Rozhraní | 6.46 | 6.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci