Os 4751 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 16.56 | 0.00 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 15.47 | 1/3 | ||
Rájec-Jestřebí | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Blansko město | 15.59 | 16.00 | |||
Blansko | 16.01 | 16.04 | 2 | ||
Adamov zastávka | 16.10 | 16.11 | |||
Adamov | 16.12 | 16.13 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 16.16 | 16.17 | |||
Bílovice nad Svitavou | 16.21 | 16.22 | |||
Brno-Židenice | 16.28 | 16.29 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.32 | 16.40 | II | ||
Brno-Chrlice | 16.49 | 16.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci