Os 4743 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.32 | 0.00 | II | ||
Skalice nad Svitavou | 0.00 | 6.44 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 6.48 | 6.49 | |||
Rájec-Jestřebí | 6.52 | 6.53 | 2 | ||
Dolní Lhota | 6.55 | 6.56 | |||
Blansko město | 6.58 | 7.00 | |||
Blansko | 7.01 | 7.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 7.09 | 7.10 | |||
Adamov | 7.11 | 7.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 7.15 | 7.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 7.20 | 7.21 | |||
Brno-Židenice | 7.27 | 7.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci