Os 4735 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 21.35 | 0.00 | 1 | ||
Letovice | 0.00 | 19.57 | 4 | ||
Letovice zastávka | 19.59 | 20.00 | |||
Zboněk | 20.02 | 20.02 | |||
Svitávka | 20.05 | 20.05 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.08 | 20.09 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.13 | 20.14 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Dolní Lhota | 20.20 | 20.21 | |||
Blansko město | 20.23 | 20.25 | |||
Blansko | 20.26 | 20.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 20.39 | 20.40 | |||
Adamov | 20.41 | 20.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 20.45 | 20.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 20.50 | 20.51 | |||
Brno-Židenice | 20.57 | 20.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.02 | 21.07 | II | ||
Brno-Chrlice | 21.16 | 21.17 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 21.22 | 21.23 | 3 | ||
Újezd u Brna | 21.24 | 21.25 | |||
Hostěrádky-Rešov | 21.28 | 21.29 | |||
Zbýšov | 21.31 | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci