Os 4719 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 13.35 | 0.00 | 2 | ||
Letovice | 0.00 | 11.57 | 4 | ||
Letovice zastávka | 11.59 | 12.00 | |||
Zboněk | 12.02 | 12.02 | |||
Svitávka | 12.05 | 12.05 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.08 | 12.09 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12.13 | 12.14 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Dolní Lhota | 12.20 | 12.21 | |||
Blansko město | 12.23 | 12.25 | |||
Blansko | 12.26 | 12.33 | 2 | ||
Adamov zastávka | 12.39 | 12.40 | |||
Adamov | 12.41 | 12.42 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 12.45 | 12.46 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.50 | 12.51 | |||
Brno-Židenice | 12.57 | 12.58 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.02 | 13.07 | II | ||
Brno-Chrlice | 13.16 | 13.17 | 2 | ||
Sokolnice-Telnice | 13.22 | 13.23 | 3 | ||
Újezd u Brna | 13.24 | 13.25 | |||
Hostěrádky-Rešov | 13.28 | 13.29 | |||
Zbýšov | 13.31 | 13.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci