Os 4716 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 13.00 | 0.00 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 12.02 | II | ||
Brno-Židenice | 12.05 | 12.06 | |||
Bílovice nad Svitavou | 12.12 | 12.12 | |||
Babice nad Svitavou | 12.16 | 12.17 | |||
Adamov | 12.20 | 12.20 | 3 | ||
Adamov zastávka | 12.22 | 12.23 | |||
Blansko | 12.28 | 12.29 | 1/2 | ||
Blansko město | 12.31 | 12.32 | |||
Dolní Lhota | 12.35 | 12.35 | |||
Rájec-Jestřebí | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 12.41 | 12.42 | |||
Skalice nad Svitavou | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Svitávka | 12.50 | 12.50 | |||
Zboněk | 12.53 | 12.54 | |||
Letovice zastávka | 12.56 | 12.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci