Os 4703 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 5.53 | 0.00 | 2 | ||
Březová nad Svitavou | 0.00 | 4.22 | 3 | ||
Moravská Chrastová | 4.23 | 4.24 | |||
Rozhraní | 4.26 | 4.27 | |||
Letovice | 4.31 | 4.32 | 4 | ||
Letovice zastávka | 4.34 | 4.35 | |||
Zboněk | 4.37 | 4.37 | |||
Svitávka | 4.40 | 4.40 | |||
Skalice nad Svitavou | 4.43 | 4.44 | 1/3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 4.48 | 4.49 | |||
Rájec-Jestřebí | 4.52 | 4.53 | 2 | ||
Dolní Lhota | 4.55 | 4.56 | |||
Blansko město | 4.58 | 5.00 | |||
Blansko | 5.01 | 5.03 | 2 | ||
Adamov zastávka | 5.09 | 5.10 | |||
Adamov | 5.11 | 5.12 | 4 | ||
Babice nad Svitavou | 5.15 | 5.16 | |||
Bílovice nad Svitavou | 5.20 | 5.21 | |||
Brno-Židenice | 5.27 | 5.28 | |||
Brno hlavní nádraží | 5.32 | 5.37 | II | ||
Brno-Chrlice | 5.46 | 5.47 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci