Os 4602 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 11.28 | 0.00 | 2/4 | ||
Břeclav | 0.00 | 8.43 | 1 | ||
Ladná | 8.50 | 8.50 | |||
Podivín | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Rakvice | 8.58 | 8.58 | |||
Zaječí | 9.01 | 9.02 | 2 | ||
Šakvice | 9.07 | 9.08 | 1/3 | ||
Popice | 9.11 | 9.11 | |||
Pouzdřany | 9.14 | 9.15 | |||
Vranovice | 9.18 | 9.19 | 1/2 | ||
Žabčice | 9.23 | 9.23 | |||
Hrušovany u Brna | 9.26 | 9.30 | 1/3 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 9.33 | 9.33 | |||
Rajhrad | 9.36 | 9.37 | |||
Popovice u Rajhradu | 9.39 | 9.40 | |||
Modřice | 9.43 | 9.44 | 1/3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 9.47 | 9.48 | 8 | ||
Brno hlavní nádraží | 9.52 | 9.57 | II | ||
Brno-Židenice | 10.00 | 10.01 | |||
Brno-Lesná | 10.06 | 10.07 | |||
Brno-Královo Pole | 10.09 | 10.10 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 10.12 | 10.13 | |||
Česká | 10.17 | 10.17 | |||
Kuřim | 10.20 | 10.21 | 3/2 | ||
Čebín | 10.27 | 10.27 | |||
Hradčany | 10.30 | 10.30 | |||
Tišnov | 10.33 | 10.35 | 2/2 | ||
Dolní Loučky | 10.40 | 10.40 | |||
Řikonín | 10.43 | 10.44 | 1/2 | ||
Níhov | 10.48 | 10.48 | |||
Vlkov u Tišnova | 10.53 | 10.53 | 2/2 | ||
Osová Bítýška | 10.56 | 10.57 | |||
Ořechov | 11.00 | 11.00 | |||
Křižanov | 11.05 | 11.06 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 11.11 | 11.12 | 1/2 | ||
Laštovičky | 11.16 | 11.16 | |||
Ostrov nad Oslavou | 11.20 | 11.20 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci