Os 4357 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 13.27 | 0.00 | 1 | ||
Veselí nad Moravou | 0.00 | 12.18 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 12.22 | 12.23 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 12.28 | 12.29 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 12.31 | 12.31 | |||
Kunovice zastávka | 12.34 | 12.35 | |||
Kunovice | 12.38 | 12.41 | 3 | ||
Vésky | 12.44 | 12.44 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 12.47 | 12.48 | |||
Hradčovice | 12.52 | 12.53 | 2 | ||
Havřice | 12.57 | 12.58 | |||
Uherský Brod | 13.01 | 13.07 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Polichno | 13.19 | 13.19 | |||
Biskupice u Luhačovic | 13.21 | 13.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci