Os 4349 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 22.48 | 0.00 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 0.00 | 21.50 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 21.56 | 22.06 | 2 | ||
Kunovice | 22.07 | 22.07 | |||
Vésky | 22.13 | 22.13 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 22.16 | 22.16 | |||
Hradčovice | 22.20 | 22.20 | 2 | ||
Havřice | 22.24 | 22.24 | |||
Uherský Brod | 22.27 | 22.28 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 22.32 | 22.33 | 3 | ||
Šumice | 22.36 | 22.37 | |||
Nezdenice | 22.39 | 22.40 | 3 | ||
Záhorovice | 22.43 | 22.43 | |||
Bojkovice | 22.46 | 22.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci