Os 4283 | |
Řazení vlaku: 810 + 4xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlín střed | 13.52 | 0.00 | 3 | ||
Kroměříž | 0.00 | 13.01 | 2a/2 | ||
Hulín | 13.10 | 13.13 | 1/1 | ||
Tlumačov | 13.20 | 13.21 | 2 | ||
Otrokovice | 13.28 | 13.32 | 1/2 | ||
Otrokovice-Trávníky | 13.35 | 13.35 | |||
Zlín-Malenovice zastávka | 13.38 | 13.38 | |||
Zlín-U mlýna | 13.40 | 13.40 | |||
Zlín-Malenovice | 13.42 | 13.43 | 2 | ||
Zlín-Louky | 13.47 | 13.47 | |||
Zlín-Prštné | 13.49 | 13.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci