Os 4203 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 7.30 | 0.00 | 3 | ||
Břeclav | 0.00 | 5.46 | 3 | ||
Hrušky zastávka | 5.53 | 5.53 | |||
Moravská Nová Ves | 5.56 | 5.57 | 1/2 | ||
Lužice | 6.01 | 6.01 | 1/4 | ||
Hodonín | 6.05 | 6.07 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 6.11 | 6.11 | |||
Rohatec | 6.13 | 6.14 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 6.20 | 6.23 | 1 | ||
Moravský Písek | 6.27 | 6.28 | 1/3 | ||
Moravský Písek zastávka | 6.30 | 6.30 | |||
Nedakonice | 6.34 | 6.35 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 6.37 | 6.38 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.41 | 6.44 | 2 | ||
Huštěnovice | 6.48 | 6.48 | 2 | ||
Spytihněv | 6.51 | 6.52 | |||
Napajedla | 6.54 | 6.55 | 2/3 | ||
Otrokovice | 6.59 | 7.00 | 2/4 | ||
Tlumačov | 7.04 | 7.05 | 1 | ||
Záhlinice | 7.08 | 7.09 | |||
Hulín | 7.12 | 7.15 | 1/1 | ||
Břest | 7.18 | 7.19 | |||
Říkovice | 7.21 | 7.22 | 1/2 | ||
Horní Moštěnice | 7.25 | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci