Os 4153 | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kyjov | 19.41 | 0.00 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 18.19 | III | ||
Brno-Černovice | 18.26 | 18.26 | |||
Brno-Slatina | 18.31 | 18.32 | 4 | ||
Šlapanice | 18.37 | 18.37 | 4 | ||
Ponětovice | 18.40 | 18.40 | |||
Blažovice | 18.45 | 18.45 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 18.50 | 18.50 | |||
Slavkov u Brna | 18.54 | 18.55 | 2 | ||
Křižanovice | 18.59 | 19.00 | |||
Marefy | 19.03 | 19.04 | |||
Bučovice | 19.07 | 19.08 | 4 | ||
Nevojice | 19.12 | 19.12 | |||
Nesovice | 19.16 | 19.16 | 3 | ||
Brankovice | 19.21 | 19.21 | |||
Nemotice | 19.25 | 19.25 | 3 | ||
Jestřabice | 19.31 | 19.31 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 19.35 | 19.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci