Os 4056 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBdt280 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vyškov na Moravě | 21.14 | 0.00 | 4 | ||
Přerov | 0.00 | 20.25 | 3 | ||
Věžky | 20.31 | 20.31 | 1 | ||
Chropyně | 20.37 | 20.40 | 4 | ||
Kojetín | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Měrovice nad Hanou | 20.49 | 20.50 | |||
Němčice nad Hanou | 20.52 | 20.53 | 3 | ||
Nezamyslice | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Chvalkovice na Hané | 21.02 | 21.02 | |||
Ivanovice na Hané | 21.05 | 21.05 | 2 | ||
Hoštice-Heroltice | 21.08 | 21.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy