Os 3938/9 | |
Řazení vlaku: 810 + 842 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 14.49 | 0.00 | 3 | ||
Kroměříž | 13.50 | 0.00 | |||
Zborovice | 0.00 | 13.24 | |||
Zborovice zastávka | 13.26 | 13.26 | |||
Zdounky | 13.31 | 13.34 | |||
Šelešovice | 13.39 | 13.39 | |||
Jarohněvice | 13.42 | 13.42 | |||
Kotojedy | 13.46 | 13.46 | |||
Kroměříž | 0.00 | 13.55 | |||
Hulín | 14.03 | 14.11 | 2/2 | ||
Třebětice | 14.16 | 14.16 | 1 | ||
Holešov | 14.22 | 14.33 | 2 | ||
Dobrotice | 14.38 | 14.38 | |||
Jankovice | 14.41 | 14.41 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 14.44 | 14.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci