Os 3934 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kojetín | 6.50 | 0.00 | 4 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 0.00 | 6.01 | 2 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | 6.05 | 6.05 | |||
Jankovice | 6.08 | 6.08 | |||
Dobrotice | 6.10 | 6.10 | |||
Holešov | 6.15 | 6.16 | 3 | ||
Třebětice | 6.20 | 6.20 | |||
Hulín | 6.25 | 6.29 | 2/1 | ||
Kroměříž | 6.37 | 6.39 | 2a/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci