Os 3919 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Valašské Meziříčí | 18.55 | 0.00 | 2 | ||
Kojetín | 0.00 | 17.23 | 4 | ||
Bezměrov | 17.27 | 17.27 | |||
Postoupky | 17.31 | 17.31 | |||
Kroměříž | 17.36 | 17.37 | 2a/3 | ||
Hulín | 17.45 | 17.49 | 2/2 | ||
Třebětice | 17.54 | 17.54 | |||
Holešov | 17.59 | 18.00 | 3 | ||
Dobrotice | 18.05 | 18.05 | |||
Jankovice | 18.08 | 18.08 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 18.11 | 18.11 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 18.16 | 18.18 | 3 | ||
Loukov | 18.24 | 18.24 | |||
Osíčko | 18.29 | 18.30 | 2 | ||
Podhradní Lhota | 18.35 | 18.35 | |||
Kunovice-Loučka | 18.39 | 18.39 | 3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 18.44 | 18.44 | |||
Branky na Moravě | 18.48 | 18.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci