Os 3918 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 17.17 | 0.00 | 3 | ||
Valašské Meziříčí | 0.00 | 16.36 | 2 | ||
Branky na Moravě | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 16.48 | 16.48 | |||
Kunovice-Loučka | 16.55 | 16.55 | 3 | ||
Podhradní Lhota | 16.58 | 16.59 | |||
Osíčko | 17.04 | 17.08 | 2 | ||
Loukov | 17.11 | 17.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci