EN 379 „Kopernikus“ | |
Řazení vlaku: 371 + 3xBmee248 + Bomdz236.9 + Bvcmz248.561 + Bvcmbz249.161 + WLABmz826 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.33 | 0.00 | 5 | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.57 | 7.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 9.18 | 9.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci