Os 3710 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 13.51 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 0.00 | 12.05 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 12.10 | 12.10 | |||
Brodek u Přerova | 12.13 | 12.14 | 1/2 | ||
Grygov | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.24 | 12.30 | |||
Štěpánov | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Střeň | 12.42 | 12.42 | |||
Červenka | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Moravičany | 12.54 | 12.55 | 2 | ||
Mohelnice | 12.58 | 12.59 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 13.04 | 13.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.12 | 13.15 | 2 | ||
Lupěné | 13.18 | 13.18 | |||
Hoštejn | 13.22 | 13.22 | 1 | ||
Tatenice | 13.26 | 13.27 | |||
Krasíkov | 13.29 | 13.30 | 2 | ||
Žichlínek | 13.32 | 13.33 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 13.36 | 13.36 | |||
Rudoltice v Čechách | 13.39 | 13.40 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 13.45 | 13.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci