Os 3706 | |
Řazení vlaku: 163 + Bt283 + 2xBdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 9.51 | 0.00 | 3 | ||
Přerov | 0.00 | 8.05 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 8.10 | 8.10 | |||
Brodek u Přerova | 8.13 | 8.14 | 1/2 | ||
Grygov | 8.18 | 8.19 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 8.24 | 8.30 | |||
Štěpánov | 8.37 | 8.38 | 2 | ||
Střeň | 8.42 | 8.42 | |||
Červenka | 8.46 | 8.47 | 2 | ||
Moravičany | 8.54 | 8.55 | 2 | ||
Mohelnice | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 9.12 | 9.15 | 2 | ||
Lupěné | 9.18 | 9.18 | |||
Hoštejn | 9.22 | 9.22 | 1 | ||
Tatenice | 9.26 | 9.27 | |||
Krasíkov | 9.29 | 9.30 | 2 | ||
Žichlínek | 9.32 | 9.33 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | 9.36 | 9.36 | |||
Rudoltice v Čechách | 9.39 | 9.40 | 1/4 | ||
Třebovice v Čechách | 9.45 | 9.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci