Os 3705 | |
Řazení vlaku: 163 + 2xBdt280 + Bt283 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 7.52 | 0.00 | 1 | ||
Česká Třebová | 0.00 | 6.10 | 4 | ||
Třebovice v Čechách | 6.16 | 6.16 | 1/4 | ||
Rudoltice v Čechách | 6.22 | 6.23 | 2 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | 6.26 | 6.26 | |||
Žichlínek | 6.30 | 6.30 | |||
Krasíkov | 6.33 | 6.33 | 1 | ||
Tatenice | 6.35 | 6.35 | |||
Hoštejn | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Lupěné | 6.44 | 6.44 | |||
Zábřeh na Moravě | 6.48 | 6.50 | 3 | ||
Lukavice na Moravě | 6.57 | 6.58 | 2 | ||
Mohelnice | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Moravičany | 7.06 | 7.06 | 2 | ||
Červenka | 7.13 | 7.14 | 1/4 | ||
Střeň | 7.18 | 7.18 | |||
Štěpánov | 7.22 | 7.23 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.30 | 7.32 | |||
Grygov | 7.36 | 7.37 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 7.45 | 7.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci