Os 3635 | |
Řazení vlaku: 851 + Btx761 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.17 | 0.00 | 6 | ||
Uničov | 0.00 | 6.36 | 3 | ||
Troubelice | 6.41 | 6.41 | 2 | ||
Troubelice zastávka | 6.45 | 6.45 | |||
Nová Hradečná | 6.47 | 6.48 | |||
Libina | 6.54 | 6.59 | 2 | ||
Hrabišín | 7.04 | 7.04 | |||
Nový Malín | 7.10 | 7.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci