Os 3626 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.02 | 0.00 | |||
Šumperk | 0.00 | 17.43 | 6 | ||
Nový Malín | 17.49 | 17.49 | |||
Hrabišín | 17.55 | 17.56 | |||
Libina | 18.00 | 18.04 | 2 | ||
Nová Hradečná | 18.10 | 18.10 | |||
Troubelice zastávka | 18.12 | 18.12 | |||
Troubelice | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Uničov | 18.23 | 18.24 | 4 | ||
Uničov zastávka | 18.27 | 18.27 | |||
Újezd u Uničova | 18.30 | 18.31 | 1 | ||
Mladějovice | 18.35 | 18.35 | |||
Babice u Šternberka | 18.39 | 18.39 | |||
Šternberk | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Štarnov | 18.47 | 18.48 | |||
Bohuňovice | 18.51 | 18.52 | 3 | ||
Hlušovice | 18.55 | 18.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci