Os 3604 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 7.29 | 0.00 | 4 | ||
Jeseník | 0.00 | 5.31 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 5.34 | 5.34 | |||
Lipová Lázně | 5.38 | 5.38 | 3 | ||
Horní Lipová | 5.45 | 5.46 | 2 | ||
Ramzová | 5.56 | 5.56 | |||
Ostružná | 6.00 | 6.01 | 3 | ||
Branná | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Nové Losiny | 6.17 | 6.17 | |||
Jindřichov na Moravě | 6.21 | 6.22 | |||
Potůčník | 6.26 | 6.26 | |||
Hanušovice | 6.31 | 6.40 | 2 | ||
Hanušovice Holba | 6.42 | 6.42 | |||
Raškov | 6.45 | 6.46 | |||
Bohdíkov | 6.48 | 6.49 | 3 | ||
Komňátka | 6.52 | 6.53 | |||
Ruda nad Moravou | 6.56 | 7.00 | 3 | ||
Bartoňov | 7.03 | 7.04 | |||
Bohutín | 7.07 | 7.07 | |||
Bludov lázně | 7.11 | 7.11 | |||
Bludov | 7.14 | 7.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci