Os 3510 | |
Řazení vlaku: 810 + 843 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 10.54 | 0.00 | 3 | ||
Krnov | 0.00 | 9.10 | 3 | ||
Krásné Loučky | 9.15 | 9.15 | |||
Linhartovy | 9.18 | 9.18 | |||
Město Albrechtice | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Třemešná ve Slezsku | 9.29 | 9.30 | 2 | ||
Jindřichov ve Slezsku | 9.38 | 9.40 | 2 | ||
Mikulovice | 10.31 | 10.33 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 10.38 | 10.38 | |||
Písečná | 10.41 | 10.41 | 3 | ||
Česká Ves bazén | 10.46 | 10.46 | |||
Česká Ves | 10.49 | 10.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci