Os 3320 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 21.51 | 0.00 | 1 | ||
Bohumín | 0.00 | 20.18 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.26 | 20.28 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 20.30 | 20.31 | |||
Ostrava-Svinov | 20.35 | 20.44 | 4 | ||
Polanka nad Odrou | 20.48 | 20.48 | |||
Jistebník | 20.51 | 20.52 | 2 | ||
Studénka | 20.57 | 20.58 | 1 | ||
Hladké Životice | 21.02 | 21.03 | |||
Suchdol nad Odrou | 21.07 | 21.08 | 3 | ||
Jeseník nad Odrou | 21.11 | 21.12 | |||
Polom | 21.17 | 21.18 | 2 | ||
Bělotín | 21.21 | 21.22 | |||
Hranice na Moravě | 21.26 | 21.28 | 3/1 | ||
Drahotuše | 21.31 | 21.32 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 21.37 | 21.38 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 21.42 | 21.42 | |||
Prosenice | 21.45 | 21.45 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy