Os 3278 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 13.26 | 0.00 | 5 | ||
Púchov | 0.00 | 12.51 | |||
Púchov závody | 12.54 | 12.54 | |||
Púchov zastávka | 12.56 | 12.57 | |||
Dohňany | 13.00 | 13.01 | |||
Zariečie | 13.05 | 13.05 | |||
Lúky pod Makytou | 13.08 | 13.09 | |||
Lysá pod Makytou | 13.12 | 13.12 | |||
Strelenka | 13.17 | 13.17 | |||
Střelná | 13.21 | 13.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci