Os 3177 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 16.41 | 0.00 | 3 | ||
Valašské Meziříčí | 0.00 | 15.39 | 2 | ||
Hostašovice | 15.48 | 15.49 | 4 | ||
Mořkov hlavní trať | 15.54 | 15.54 | |||
Veřovice | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 16.09 | 16.09 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 16.12 | 16.21 | 3 | ||
Kunčice pod Ondřejníkem | 16.29 | 16.30 | 2 | ||
Čeladná | 16.34 | 16.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci